אודות

קולומבוס הוא מגזין לאוהבי ואוהבות מוזיקה.

אי שם בשנת 2012 התעורר הקפטן מחלום, שבו נאמר לו שעליו לפתוח דף פייסבוק בשם 'קולומבוס' ולהמליץ לאנשים על שירים שהוא אוהב. הדגש, כמו שמרמז השם, הוא על חוויית הגילוי: מוזיקה טובה, שלפעמים היא רחוקה ולפעמים נמצאת לנו מתחת לאף, ורק צריך מישהו שיכוון אליה.

מהר מאוד הצטרפו אליו חברים נוספים לסיפון, גם הם יורדי ים למודי קרבות בתעשיית המוזיקה החבוטה, מוכרי דיסקים אשר נותרו ברבות הימים נטולי אוזניים להמליץ להן על מוזיקה. הפוסטים התארכו ותדירותם עלתה, וצוות הספינה הוותיק נזקק לידים עובדות נוספות. וכך בשנת 2014 עלו לסיפון כותבות וכותבים נוספים, אשר מהווים את הגרעין הקשיח של המגזין כיום.

באתר תמצאו מאגר בלתי נדלה ומתחדש על בסיס יומיומי של כתבות על מוזיקה, מכל קצוות העולם ומז'אנרים שונים (ומשונים). ראיונות, ספיישלים, ביקורות אלבומים והופעות, וכל מה שנראה לנו חשוב לחלוק אתכם. מוזמנים ומוזמנות גם לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות, ולשים יד על המגזין המודפס שלנו שיוצא כל כמה חודשים.

העבודה בקולומבוס מיומה הראשון נעשית על ידי כל הצוות בהתנדבות, מתוך אהבה גדולה למוזיקה ותשוקה לעשייה בתחום. יש בינינו מורים, אנשי ונשות הייטק, מתרגמות, סטודנטים ואפילו פיזיותרפיסט אחד. כל מה שעשינו עד עכשיו ימשיך לנצח להיות חינמי. אבל אם אתם נהנים מקולומבוס, אם אתן רוצות שהפעילות תמשיך ואף תתרחב, ממש נשמח אם תתמכו בפעילות בכל סכום שמרגיש לכם בנוח, בפטריאון שלנו.

 

שלכם ושלכן באהבה גדולה,

צוות קולומבוס

COMMENTS

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar
  רן זיו 4 שנים ago

  שלום קולומבוס,
  סחתיין על המגזין והאתר. אתם בהחלט עושים כבוד למוזיקה, וטוב שכך.
  מוזיקה היא הרי השפה של אלוהים.
  מבדיקה קצרה שעשיתי באתר, ראיתי שדילגתם על אחת מלהקות המופת העולמיות: סטילי דן.
  ידיעה אחת קטנה מ-2013 אינה יכולה להכיל את הקסם המופלא של שני הברנשים האלה.
  בתור שוחרי מוזיקה אמיתיים ודאי תרצו להבין מדוע ההפקות המושלמות שלהם משמשות אנשי מוזיקה ברחבי העולם משתמשים באלבומים שלהם כמדד לאיכות הסאונד במערכות שמע שונות.
  ממליץ לכם לפתוח את המפה ולנווט את הספינה היישר לפייגן יבדל"א ובקר ע"ה.
  מחכה לקרוא מה יעלה בחכתכם.
  תודה ושנה מעולה, רן 🙂

DISQUS: 0