אודות

קולומבוס הוא מגזין לאוהבי מוזיקה.

אי שם בשנת 2012 התעורר הקפטן מחלום, שבו נאמר לו שעליו לפתוח דף פייסבוק בשם 'קולומבוס' ולהמליץ לאנשים על שירים שהוא אוהב. הדגש, כמו שמרמז השם, הוא על חוויית הגילוי: מוזיקה טובה, שלפעמים היא רחוקה ולפעמים נמצאת לנו מתחת לאף, ורק צריך מישהו שיכוון אליה.

מהר מאוד הצטרפו אליו חברים נוספים לסיפון, גם הם יורדי ים למודי קרבות בתעשיית המוזיקה החבוטה, מוכרי דיסקים אשר נותרו ברבות הימים נטולי אוזניים להמליץ להן על מוזיקה. הפוסטים התארכו ותדירותם עלתה, וצוות הספינה הוותיק נזקק לידים עובדות נוספות. וכך בשנת 2014 עלו לסיפון כותבות וכותבים נוספים, אשר מהווים את הגרעין הקשיח של המגזין כיום.

העבודה בקולומבוס מיומה הראשון נעשית על ידי כל הצוות בהתנדבות, מתוך אהבה גדולה למוזיקה ותשוקה לעשייה בתחום. יש בינינו מורים, אנשי ונשות הייטק, מתרגמות, סטודנטים ואפילו פיזיותרפיסט אחד.

באתר תמצאו מאגר בלתי נדלה ומתחדש על בסיס יומיומי של כתבות על מוזיקה, מכל קצוות העולם ומז'אנרים שונים (ומשונים). ראיונות, ספיישלים, ביקורות אלבומים והופעות, וכל מה שנראה לנו חשוב לחלוק אתכם. מוזמנים ומוזמנות גם לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות, ולשים יד על המגזין המודפס שלנו שיוצא אחת לחודשיים.

 

שלכם ושלכן באהבה גדולה,

צוות קולומבוס

תגובות

וורדפרס: 0
DISQUS: 0