המגזין המודפס

ביוני 2015 החלטנו לעשות מעשה ולהוציא מגזין מודפס, יחיד מסוגו בישראל, שיעסוק אך ורק במוזיקה. המגזין המודפס יוצא אחת לחודשיים, ומחולק חינם בירושלים, תל אביב, באר שבע, חיפה ומצפה רמון, וכן במספר נקודות משתנות נוספות. את המגזין ניתן למצוא במועדונים, ברים, בתי קפה וחנויות תקליטים וספרים בעלי ריכוזים גבוהים של אוהבי מוזיקה. תוכלו להתעדכן על יציאת הגיליון הבא בפייסבוק שלנו, או בפוסט המתעדכן שממש פה מתחת ולראות שם גם את מקומות החלוקה המדויקים. אם אתם מתקשים למצוא ומאוד מעוניינים בגיליון האחרון אתם מוזמנים גם לשלוח לנו מייל.

http://www.facebook.com/Columbus.music.magazine/posts/1370327223072633

 

 

פלייליסט יוטיוב של המגזין האחרון:

 

מגזין קולומבוס עשה את התהליך ההפוך מזה שעשו רוב מגזיני המוזיקה הותיקים, שהתחילו בפרינט והוסיפו מדיה חדשה: התחלנו בסטטוסים קצרים בפייסבוק וקישור ליוטיוב או שניים. עם הזמן הסטטוסים התארכו והרגשנו שיש צמא של הקוראים והכותבים כאחד להעמקה ולהרחבה. הקמנו אתר. הוספנו לו ערוץ יוטיוב ועמוד מיקסקלאוד. הוספנו איורים ותמונות. אבל זה לא הספיק – הרגשנו צורך להטיל עוגן, ולקפוץ מהסיפון לגיחה ליבשה. נולד המגזין.

האינטרנט הוא אינסופי. במגזין המודפס, המיקוד הוא בתכנים מעמיקים שהפרינט יפה להם, ובמוזיקה על-זמנית, כזו שתשאר רלוונטית גם אם תדפדפו בגיליון שנים לאחר צאתו. אנחנו מקפידים על עיצוב גרפי מדויק, ומזמינים את טובי המאיירים בארץ לאייר במיוחד למגזין, כדי לייצר חוויה אמנותית שלמה.

כמיטב המסורת הקולומבוסית, כל העבודה על המגזין המודפס נעשית בהתנדבות: הכתבות, המדורים, העיצוב, האיורים והעריכה. גייסנו כמה עסקים וארגונים יקרים ואהובים, שמפרסמים במגזין על מנת שנוכל לממן את עלויות ההדפסה. מרביתם מלווים אותנו מהגיליון הראשון ואנו אסירי תודה על כך.

קולומבוס בדרכים: